International PHP Conference 2015 – Den 0.

Když jsem se dnes v 5:30 vzbudil, byl jsem plný očekávání. Proč? Protože dnes mě čeká s kolegou Martinem cesta do Mnichova na International PHP Conference 2015. Pro nás oba je to první větší mezinárodní konference, protože i když kluci z Brno PHP dělají co můžou, hádám, že toto bude jiná liga.

Cesta
Nejdřív je ale potřeba se do Mnichova nějak dostat. Nabízely se dvě monžnosti – Student Agency a Flix Bux. No, a Flix Bux očividně nebyla nejlepší volba. Obyčejný autobus, bez oblushy, žádná přestávka na občerstvení nebo toaletu a řidič, který mluví pouze německy. Po pěti hodinách naštěstí přijíždíme do cíle.

Mnichov
Mnichov na mě udělal dobrý první dojem. Počasí nám přálo, všude zeleň (byť zabarvena do podzimních barev). Se vším psaným a mluveným jsem však kvůli svým velmi chabým znalostem němčiny měl velký problém, naštěstí hlavní cedule a obsluha ve velkých restauracích a obchodech zvládá i angličtinu.

Ubytování
Ubytování máme v motelu LetoMotel, což je pěkný motel v klidné části Mnichova. Místnost je sice spíše menší, ale to nevadí, stejně je to jen na přespání, dny budeme trávit na konferenci. Bezplatný internet a TV (Asterix & Obelic v němčině je opravdu hrůza) zahrnuty.

Plány na zítra
Konference začíná v 9 hodin, tak hádám, že vstaneme dřív, dáme si snídani v přilehlé kavárně a metrem pojedeme do Holiday Inn Hotel, kde se konference koná. Osobně jsem zvědavý na tablet, který máme dostat ke vstupence, stejně jako na občerstvení. No a v první řadě samozřejmě na přednášky a řečníky.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *